KELLELE?

Ettevõtjatele ja liidritele, kes vastutavad innovatsiooni, strateegia, müügi, turunduse ja kommunikatsiooni eest. Kõigile, kes tahavad oma ettevõtmise väärtust kasvatada.

MIKS?

Disainmõtlemine kui üks loov probleemilahendamise viis ei ole Eesti ärikultuuris veel juuri alla saanud. 

MIS TOIMUB?

Räägime sellest, millised on disainmõtlemise võimalused äri edendamisel. Alustame ideedest ja sellest, kuidas märgata ja ära tunda probleeme ning lõpetame innovatsiooni toetava juhtimisklutuuri ja mõtteviisi loomisega.

KUIDAS?

Olles ise tihedad konverentslil käijad, siis teame, et kõige enam kõnetavad kogemuslood, millega samastuda ja oma ettevõtmisega paralleele tõmmata. Seetõttu oleme palunud kõikidel esinejatel pöörata erilist rõhku praktilistele näidetele - kuidas disainmõtlemist ja disainitööriistu igapäevases töörutiinis kasutada. Ärgitame esinejaid ausale diskussioonile - mis tegelikult töötab ja mis mitte.

Konverentsil osalemise hind 249 eurot, millele lisandub käibemaks.
Varajase registreerija hind (enne 1. oktoobrit) 189 eurot, millele lisandub käibemaks.

Osalemise tingimused: Registreerudes alloleval lingil, saadame arve emailile. Pääsu konverentsile tagab tasutud arve. Konverentsil osalemine on nimeline, kuid osalejat saab muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palun anna sellest kindlasti teada e-posti aadressil jane@designminds.ee. Kui teatad oma mitteosalemisest kuni 10 päeva enne konverentsi toimumist,  tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatad vähemalt 5 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Muul juhul kuulub arve tasumisele. Jätame endale õiguse üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks. Vajadusel on meil õigus konverentsi ajakava ja esinejaid muuta.

Konverentsile registreerimine on lõppenud!