Et viia ellu oma missiooni ja teha disainmõtlemine ja -protsess kättesaadavaks võimalikult paljudele, korraldame juba neljandat korda Disainmõtlemise konverentsi ja erioskuste praktikume.

OOTAME SIND DISAINMÕTLEMISE KONVERENTSILE
21. OKTOOBRIL FOTOGRAFISKAS!
✓ KOGEMUSLOOD
✓ INSPIRATSIOON
✓ TÖÖRIISTAD
✓ NETWORKING
✓ JAGA KUULDUT OMA MEESKONNAGA

KELLELE? Disainmõtlemise konverents on Sulle, kui tunned, et ettevõte või organisatsioon on justkui teelahkmel - kuhu suunas edasi, kus peitub tuleviku kasv? See on hetk, kus küsimusi on rohkem kui vastuseid ja just siin on disanmõtlemine metoodikana 100% omal kohal. See konverents on Sulle, kui Sinust sõltub toote või teenuse arendus - ole Sa juht, arendaja, toote omanik, tellija, toote-, teenuse-, kasutajakogemuse, kasutajaliidese jms disainer.

MIKS?  McKinsey 2018. aastal läbiviidud uuringu "Disaini äriväärtus" kohaselt on disaini ja silmapaistva äritulemuse vahel tugev seos ning disainipõhise kasvu potentsiaal on tohutu nii toote- kui ka teenussektoris. Inspiratsiooni saamiseks vaatame Skandinaavia ettevõtete poole, sellest ka alapealkiri Skandinaavia eri. Just Skandinaavia disaini iseloomustab funktsionaalsus, esteetika, jätkusuutlikkus ja kasutajakesksus - see on disain, mida inimesed armastavad. Kuidas nad seda teevad?

KES? Oleme esinema kutsunud disainiliidrid Skandinaavia ja Eesti ettevõtetest, kes on teenuste ja toodete arendamisel oma valdkonna liidrid ja pööranud suurt tähelepanu kasutajakogemusele ja jätkusuutlikkusele. Seejuures ei ole üllatus, et eelmise aasta peateema - ringdisain, jookseb punase niidina läbi pea kõikidest kogemuslugudest. Inimesed lihtsalt armastavad lahendusi, mille kasutamine ei koorma südametunnistust.


Rohkem infot konverentsi kohta leiad aadressil dmkonverents.eeKonverents sünnib koosloomes: