Koostöös sünnivad kõige sisukamad ja inspireerivamad praktikumid. Seetõttu kaasame oma tegemistesse kogenud disainereid, disainijuhte ja oma valdkonna tippspetsialiste. Läbi erinevate projektide on meie koostööpartneriteks Praxis, Sotsiaalse Innovatsiooni Labor, Miltton Nordics, Brand Manual, BDA, Trinidad Wiseman, Rakendusliku Antropoloogia Keskus jt.

Jane Oblikas

Design Minds asutaja ja disainmõtlemise treener.

Usun inimkesksesse disaini. Disaini mõtteviis ja disainitööriistade kasutamine muudab meie igapäevatöö tähendusrikkamaks - sest teame, kellele ja millist väärtust loome ja tõhusamaks - sest keskendume asjadele, mis on olulised.

Selle usu andis 6 aastat Eesti Disainikeskuse juhina teenusedisaini ja disainmõtlemise koolituste, meistriklasside ja äri- ja avaliku sektori innovatsiooni programmide läbiviimise kogemus.

Olen loonud ja juhtinud uusi algatusi Eesti disainivaldkonnas nagu disaini- ja innovatsiooniprogramm Disainibuldooser, mis viib kokku kogenud disaineri ja ettevõtja, et koos luua uus brändi-, teenuse- või tootekontseptsioon.

Ja, et oleks platvorm, mis koondab ja toob nähtavale hea disaini, kutsusin ellu konkursi Eesti Disainiauhinnad.

tel: 562 94344
e-mail: jane@designminds.ee

 

 Rasmus Pedanik

Disaini Meistriklassi koolitaja.

Olen veendunud, et disainmõtlemise rakendamine võimaldab leida uusi ärivõimalusi ja disainida paremaid kliendikogemusi.

Mul on ligi 10-aastane arenguprogrammide ja koolituste disainimise ja juhtimise kogemus. Viimsed neli aastat olen peamiselt juhtinud disainmõtlemise ja koosloome töötubasid, kokku olen juhtinud üle 100 probleemilahendise töötoa ja aidanud töötubades disainida üle 25 uue lahenduse.

Olen ettevõtja ja osanik Muhu Pagarites, lisaks õpin Tartu Ülikoolis doktorantuuris ja minu uurimistöö teemaks on meeskondades probleemide lahendamine (sh disainmõtlemine). Mul on aktiivõppe (action learning) protsessijuhi ja meeskonna coachi sertifikaadid. Olen ka sotsiaalse innovatsiooni disainer ja MTÜ Sotsiaalse Innovatsiooni Labor asutaja. 

tel: 5556 6489
e-mail: rasmus@designminds.eeMarge Raun


Disainmõtlemise konverents 2019 projektijuht.

tel: 525 6252

e-mail: marge@designminds.ee

TULE DISAINMÕTLEMISE KONVERENTSILE!

26. septembril Öpiku konverentsikeskuses!