Koostöös sünnivad kõige sisukamad ja inspireerivamad praktikumid. Seetõttu kaasame oma tegemistesse kogenud disainereid, disainijuhte ja oma valdkonna tippspetsialiste. Läbi erinevate projektide on meie koostööpartneriteks Praxis, Sotsiaalse Innovatsiooni Labor, Miltton New Nordics, Brand Manual, BDA, Trinidad Wiseman, Rakendusliku Antropoloogia Keskus jt.

Jane Oblikas

Design Minds asutaja, disainmõtlemise treener, Disainmõtlemise konverentsi algataja ja kuraator.

Usun inimkesksesse disaini. Disaini mõtteviis ja disainitööriistade kasutamine muudab meie igapäevatöö tähendusrikkamaks - sest teame, kellele ja millist väärtust loome ja tõhusamaks - sest keskendume asjadele, mis on olulised.

Selle usu andis 6 aastat Eesti Disainikeskuse juhina teenusedisaini ja disainmõtlemise koolituste, meistriklasside ja äri- ja avaliku sektori innovatsiooni programmide läbiviimise kogemus.

Olen loonud ja juhtinud uusi algatusi Eesti disainivaldkonnas nagu disaini- ja innovatsiooniprogramm Disainibuldooser, mis viib kokku kogenud disaineri ja ettevõtja, et koos luua uus brändi-, teenuse- või tootekontseptsioon.

Ja, et oleks platvorm, mis koondab ja toob nähtavale hea disaini, kutsusin ellu konkursi Eesti Disainiauhinnad.

tel: 562 94344
e-mail: jane@designminds.ee

 

Marge Raun

Koolitaja ja fassilitaator, Disainmõtlemise konverents 2019 projektijuht.

Olen disainmõtlemist alateadlikult rakendanud pea kogu elu. Tänaseks on mul on üle 20 aasta projektijuhtimise ja arendusprojektide disainimise, kirjutamise ja eestvedamise kogemus.

Minu eesmärk on luua lahendusi, mis on optimaalsed, väärtust loovad ja samas positiivset kogemust pakkuvad nii protsessi kui selles osalevate inimeste (ettevõtjad, töötajad, kliendid) jaoks.

Loen palju, osalen erinevatel täiendkoolitustel ja olen lõpetanud mitu eriala kõrgkoolis – kõik see täidab minu uudishimu ja aitab luua erinevaid pilte ja mustreid erinevates valdkondades ning neid probleemide lahendustena kombineerida.tel: 525 6252
e-mail: marge@designminds.ee

Tobias Oblikas

Graafiline disainer
tel: 5307 8994
e-mail: tobias.oblikas1@gmail.com